Milí zájemče o newsletter Férové školy

Přejeme krásný den,

je nám ctí, že máte zájem o náš newsletter. Zašleme vám vždy nové termíny školení nebo sem tam i připomínku těch starých. Určitě to nebude častěji než jednou za 6 týdnů. Školení můžete dohledat vždy na webu http://www.ferovaskola.cz/skoleni.

A teď ty GDPR věci:

Přihlášením dole nám (tj.  organizaci Liga lidských práv, se sídlem Brno - Veveří, Burešova 615/6, PSČ 602 00, IČO: 26600315, zapsané 1. 1. 2014 , emailový kontakt: info@llp.cz) (dále už radši jen „Správce”) udělujte, souhlas se zpracováním vašich osobních údajů (e-mailové adresy), a to za účelem zasílání novinek (upozornění na školení a novinky z Férové školy) na dobu 10 let od udělení souhlasu.

K rozesílání novinek používáme službu MailChimp. Souhlasem tedy berete na vědomí, že vaše osobní údaje budou uchovávány a zpracovávány touto službou k výše zmíněným účelům a to dle jejich platných podmínek používání a pravidel ochrany soukromí.

Zadáním svých údajů a odesláním formuláře prohlašujete, že jste byl/a Správcem řádně poučen/a o zpracování a ochraně osobních údajů, že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně.

Už to máme za sebou!

Přejeme, ať se vaší škole daří a snad i někdy na viděnou,

za tým Férové školy,

Helena

* indicates required

Prosím vyberte možnost, jak od nás chcete novinky dostávat

Email Marketing Powered by Mailchimp